پخش تراکت در شرق تهران – بازدهی آنی

پخش تراکت در شرق تهران – بازدهی آنی
27ژوئن

پخش تراکت در شرق تهران یکی از مناطق مورد توجه میباشد، که برای انجام تبلیغات موثر و مفید میبایستی اطلاعات کامل و کافی در این ضمینه داشته باشید، برای این امر مطمئنا مطالعه مقاله فوق میتواند کمک قابل توجهی به این ضمینه داشته باشد.

پخش تراکت در شرق تهران با بهترین کیفیت

پخش تراکت در شرق تهران را میتوان یکی از مناطق مهم و حیاتی در تبلیغات پایتخت نامید،چرا که تبلیغات در محلات شرق تهران  که یکی  از منحصر به فرد ترین محله های تهران ، این کلانشهر معرفی کرد که مناطقی مانند ۴، ۸، ۱۳ و ۱۴ را به کلی در بر می گیرد و بخش شرقی مناطق ۳، ۷ و ۱۲و ۱۵ نیز در این محدوده این محله قرار گرفته است. شرق تهران نسبت به دیگر بخش های این کلانشهر بسیار متفاوت بوده و دارای بافت و فرهنگ منحصربه‌فردی است که ریشه در تاریخ و ساکنین سنتی این محله دارد. در اصل بسیاری از تهرانی های قدیم ساکن شرق بوده‌اند و سپس به مناطق دیگر مهاجرت کرده اند. به عنوان مثال در محله تهرانپارس که یکی از مهم‌ترین و ارکان اصلی شرق تهران می باشد بسیاری از هموطنان اقلیت دینی ساکن بوده که همین مسئله سبب شده است بافت خانه ها سازگار با فرهنگ این هم وطنان باشد. حالا قصد داریم همراه با شما هومتیکی های عزیز نگاهی به محله های مشهور این نقطه از تهران انداخته و آنها را مورد ارزیابی قرار دهیم.

پخش تراکت در شرق تهران با بهترین کیفیت
پخش تراکت در شرق تهران با بهترین کیفیت

تاریخچه محله های شرق تهران

پخش تراکت در شرق تهران که از لحاظ تاریخی بسیاری از تهرانی ها بر این باور هستند سکونت مدرن در شرق تهران به سال ۱۳۱۰ و زبانی که ارباب هرمز تهرانپارس را خریداری کرد باز می گردد. با این وجود تحقیقات صورت گرفته در عرصه شهرنشینی تهران نشان می دهد اولین نشانه از شهرنشینی مدرن در شرق تهران به زمان ناصرالدین شاه قاجار باز می‌گردد. در دوران پادشاهی قاجاریه بخش عمده‌ای از شرق تهران به کشاورزی و باغداری اختصاص داشت که در آن خانه های ویلایی برای گذراندن آخر هفته و تعطیلات احداث شده بودند.

نارمک استخر قاسم‌آباد نظام‌آباد
هنگام امام حسین عشرت آباد شمس آباد
تهرانپارس بزرگراه شهید سلیمانی خواجه نظام نارمک جنوبی
حکیمیه پیروزی پدر ثانی خاک سفید
تهران نو دماوند تسلیحات سرخه‌حصار
شمیران نو چهار راه تلفنخانه وحیدیه آشتیانی
دلاوران هفت حوض حشمتیه مجیدیه جنوبی
سراج لویزان نیروی هوایی قنات کوثر
شقایق آهنگ

اتوبان های شرق تهران

داشتن اطلاعات کافی در هنگام پخش تراکت در شرق تهران میتواند در زمان طراحی و برنامه ریزی کمک شایان توجهی به ما داشته باشد.تقریباً از از اوایل دهه هفتاد بود که شهرداری تهران برنامه توسعه شهریه این کلانشهر را آغاز کرد و در همین راستا تصمیم گرفت بزرگراه های متعددی را در داخل تهران افتتاح کرده با استفاده از این روش ترافیک تهران را به حداقل برساند. شرق تهران یکی از اصلی ترین بخش هایی بود که شهرداری تصمیم گرفت بزرگراه های متعددی را برای تسهیل دسترسی ساکنین تاسیس نماید. حالا با هم قصد داریم نگاهی به اصلی ترین بزرگراه های موجود در شرق تهران بیندازیم:

  • بزرگراه امام علی (شمال به جنوب)
  • بزرگراه زینالدین (شرقی به غرب)
  • بزرگراه رسالت (شرق به غرب)
  • بزرگراه یاسینی(شرق به غرب و شمال به جنوب)
  • بزرگراه بابایی (اتصال شمال شرق به سه راه آبعلی)
  • بزرگراه باقری (شمال به جنوب)
  • بزرگراه بسیج (شمال به جنوب)
  • بزرگراه محلاتی (شرق به مرکز)
  • بزرگراه صیاد شیرازی (شمال به جنوب)
مهمترین محله های پخش تراکت در شرق تهران
مهمترین محله های پخش تراکت در شرق تهران

مهمترین محله های پخش تراکت در شرق تهران

پخش تراکت در شرق تهران تهران ، با توجه به تراکم جمعیتی فوق العاده ی که دارد و همچنین حجم بالایی از مراکز خرید و راسته های بازارچه مانند، میتواند بعنوان یکی از مهمترین و جذاب ترین لوکیشن های توزیع و نصب برگه های تبلیغاتی لقب بگیرد، صد البته که آشنائی با محلات این منطقه از شهر تهران کمک شایان ذکری در انتخاب شیوه صحیح و همچنین برنامه ریزی دقیق تر برای پخش تراکت در شرق تهران  ایفا منماید و ازز آنجایی که شرق تهران دارای محله های متعددی می باشد امروز قصد داریم نگاهی کلی به مهمترین بخش‌های این محدوده انداخته و آنها را از نقطه نظرات مختلف ارزیابی نماییم، تا بتوانیم بهترین راهکار تبلیغاتی را در هر کدام از این محلات را به سمع نظر شما برسانیم.

نارمک

پخش تراکت در شرق تهران  و بویژه در محله نارمک  بسیار موردتوجه بوده است . این محله که در گذشته به عنوان شاه راه اصلی ای که امامزاده صالح را به شرق و جنوب متصل می کرد شناخته می شد. در این آبادی نزدیک به یکصد نفر زندگی می کردند و حرفه اصلی آن ها باغداری بود. پس از دوران قاجاریه و با حضور رضاخان نارمک که به دلیل وجود باغ های انار شناخته می‌شد آهسته آهسته فرایند مدرن شدن خود را دنبال کرد و از سال ۱۳۳۰ به عنوان یکی از بخش های اصلی تهران به حساب آمد. مهمترین بخش نارمک میدان هفت حوض می باشد که از دیرباز آنرا به عنوان نماد این محله و حتی شرق تهران به حساب می آورند. بازار هفت حوض که در نزدیکی همین میدان راه اندازی شده است از چهارراه سرسبز آغاز شده و به انتهای خیابان آیت منتهی می شود.

پخش تراکت در شرق تهران   که از دیر باز مورد توجه مشاغل و کسب و کارها بوده است بدلیل  خوش مسیر بودن و خوش آب و هوا بودن معروف است. از طرفی به دلیل اینکه در محله نارمک میدان‌های زیادی وجود دارد به محله صد میدان نیز نامیده می‌شود. یکی از ویژگی‌های مثبت این منطقه پس از دسترسی بسیار خوب به شهر، وجود فضای سبز گسترده است.با وجود اینکه بافت این محله نسبتاً قدیمی است، اما قیمت خرید خانه در این محله بدون توقف در حال افزایش است. محله نارمک از شرق با بزرگراه باقری، از غرب به بزرگراه امام علی(ع)، از شمال به بزرگراه تهران – کرج و از جنوب به تهران نو، نیروهوایی و نظام آباد محدود می‌شود.

هنگام

بلوار هنگام که در منطقه ۴ قرار گرفته است بیشتر به دلیل میزبانی بوستان جنگل لویزان شناخته می شود و یک خیابان شمالی – جنوبی به حساب می آید. این بلوار که پیش از این به عنوان ۴۰ متری زند شناخته می شد یکی از اصلی ترین محله های شرق تهران به حساب می آید که از نظر شهرسازی اهمیت بسزایی دارد. بلوار هنگام بین دو بزرگراه شهید بابایی و رسالت قرار گرفته و ساکنین می توانند با استفاده از خطوط مختلف اتوبوسرانی در این محله رفت و آمد کنند.

تهرانپارس

پخش تراکت در شرق تهران که مطمئنا  بعنوان یکی از پرطرفدارترین مناطق شرقی تهران، معروف میباشد میتواند نتایج جذابی را بهمراه داشته باشد. موقعیت جغرافیایی این محله از این قرار است که، از شمال به بزرگراه بابایی، از جنوب به بزرگراه رسالت و از غرب به بزرگراه باقری منتهی می‌شود. بافت محلی تهرانپارس ترکیبی از آپارتمان‌های نوساز و قدیمی است. دسترسی به این منطقه هم با وسایل نقلیه عمومی و هم با وسایل نقلیه شخصی بسیار آسان است. این منطقه به دو قسمت تهرانپارس غربی و تهرانپارس شرقی تقسیم می شود که تهرانپارس شرقی در منطقه 4 قرار گرفته است.از خیابان های مهم و اصلی محله تهرانپارس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: خیابان شهید خوشوقت، خیابان شهید حسینی، خیابان شهید قانع (پروین)، خیابان شهید بابا یوسفی، خیابان شهید ستانی، خیابان شهید امیری طائمه، خیابان شهید رمضانیاین خیابان‌ها و خیابان‌های منتهی به آن بر اساس اصول شهرسازی ساخته شده‌اند و در میان آن‌ها می‌توان بهترین منطقه تهرانپارس را برای زندگی پیدا کرد. که میتواند در  هنگام  ایجاد کمپین های تبلیغاتی مورد توجه شرکت های تبلیغاتی جهت پخش تراکت در شرق تهران قرار بگیرد.

دانستن این نکته مهم که یکی  از اصلی ترین خیابان و محله شرق تهران بدون شک تهرانپارس می باشد که ساخت و ساز در آن از سال ۱۳۱۰ و پس از آن که ارباب هرمز این محله را خریداری کرد آغاز شده است. تهرانپارس دارای چهار فلکه اصلی می باشد که هر یک از این فلکه ها با استفاده از بلوار آرش به یکدیگر متصل می شوند. امروزه به دلیل مصوبه های مختلف توسعه شهرسازی این ۴ فلکه به صورت کلی تغییر ماهیت داده اند و ساختار این محله تغییر یافته است.
فلکه اول تهرانپارس که امروز آن را به اسم فلکه قمر بنی هاشم می‌شناسیم ساختار شهرسازی خود را حفظ کرده است. ولی این داستان برای فلکه دوم صحت ندارد و علاوه بر تغییر اسم خود به چهارراه اشراق از شکل میدانی خود فاصله گرفته و به یک تقاطع تبدیل شده است. فلکه سوم را شورای شهر در یک مصوبه جنجالی به فلکه سجادیه تبدیل کرد و به منظور اینکه دسترسی ساکنین را به این بخش ساده تر کند فلکه چهارم را به کلی حذف کرد و آن را به دور برگردان تبدیل کرد.

حکیمیه

قبل از پخش تراکت در شرق تهران  بایستی اطلاعاتی درباره  محله حکیمیه داشته باشیم ، این محله که توسط محمیرزا علی‌نقی‌خان حکیم‌ الممالک  تاسیس شده . پس از اینکه حکومت ناصرالدین شاه به اتمام رسید علینقی خان دهکده های موجود در این منطقه را خریداری کرد و با استفاده از اسم خود آن را نامگذاری کرد. این محله که امروزه بیشتر به عنوان میزبان دانشگاه‌های متعدد شناخته می شود خانه های سازمانی متعددی را نیز در خود جای داده و یکی از محله های اصلی شرق تهران به حساب می آید. ساختار مدرن و جدید حکیمیه از سال ۱۳۴۵ آغاز شد ولی دهه هفتاد را می توان به عنوان نقطه عطفی برای این محله در نظر گرفت.این محله یکی از شرقی ترین مناطق تهران با آب و هوای بسیار مساعد است. امنیت این منطقه نسبتا بالاست و امکانات رفاهی و تجاری بسیار خوبی در آن وجود دارد. خیابان‌های مهم حکیمیه عبارتند از: خیابان احسان، خیابان چمن آرا، خیابان ارکیده، خیابان فرهنگ، خیابان پگاه، خیابان پیام. برای پخش تراکت در شرق تهران خیابانهای نامبرده شده میتواند مد نظر قرار بگیرد.

تهران نو

پخش تراکت در شرق تهران ، میتواند علاوه بر افزایش چشمگیر مشتری ، موجب معروفیت برند کسب و کار شما بشود، محله تهران نو یکی از لوکیشن ها مطلوب برای این ام میباشده این محله که توسط وثوق‌الدوله  بنا گذاشته شد ، وی که یکی از پرنفوذترین رجال سیاسی در دوران قاجاریه بود. با تقسیم بندی اراضی خود تلاش می کرد کسب درآمد داشته باشد. این محله که امروزه به یکی از دسترس ترین منطقه های تهران تبدیل شده است از طریق خطوط بی آر تی و مترو قابل دسترسی می باشد. تهران نو توسط مهندسین فرانسوی ساخته شده است از این رو بسیاری آن را به‌عنوان پاریس تهران نیز عنوان می‌کنند.به علت دسترسی‌های بسیار خوب این محله می‌توانیم تهران نو یا خیابان دماوند را یکی از خوش مسیر ترین محله های تهران بنامیم. دسترسی های عمومی این محله؛ اتوبوس تندرو تهرانپارس، میدان آزادی، علم و صنعت و خاوران است و همچنین ایستگاه مترو شهید کلاهدوز است که در جنوب میدان لوزی تهران نو واقع شده است. علاوه بر این بزرگراه یاسینی در شرق تهران جدید قرار دارد و دسترسی خوبی به شرق تهران داده است.محله تهران نو از شمال با نارمک، تهرانپارس و خیابان دماوند هم جوار است، از شرق به منطقه کوی زینبیه تهران می‌رسد، از جنوب به دوشان تپه و خیابان پیروزی و از غرب به محله های نیرو هوایی و پل تهران نو متصل است.تهران نو از طرح زوج و فرد معاف است، به همین جهت رفت و آمد در آن نسبتا زیاد است. آلودگی هوا در این قسمت از منطقه 13 کمتر است، دلیل آن هم نزدیکی به پارک سرخه حصار است. بافت این محله اغلب ویلایی، دو یا سه طبقه است.

شمیران نو

یکی دیگر از قدیمی ترین محله های شرق تهران که قدمت آن به بیش از یکصد سال می رسد شمیران نو می باشد. این محله همانند تهرانپارس آغاز ساخت و سازش به سال ۱۳۳۰ باز می گردد. پیش از آغاز ساخت و ساز مدرن شمیران نو این محله به عنوان منطقه تفریحی و اعیان نشین تهران به حساب می آمد و ویلاهای قدیمی و سنتی در آن دیده میشد.
ساکنین این محله از افرادی می باشند که سالیان سال است در آن سکونت گزیده اند از این رو بسیاری این محله را به عنوان یکی از سنتی ترین بخش های تهران قلمداد می‌کنند. بافت شهری و تراکم ساکنین بسیار توهم و فشرده بوده که همین مسئله سبب شده است شهرداری تصمیم بگیرد در ساخت و سازهای جدید فضایی را برای آمد و رفت ماشین های آتش نشانی در نظر بگیرد.پخش تراکت در شرق تهران  بویژه در شمیران نو که یکی از محله‌های قدیمی شمال شرق تهران است  ، بسیار میتواند مورد توجه شرکت ها  و کارخنجات معتبر باشد. این محله که از شمال به جنگل لویزان، از جنوب به خیابان شهید صبوری، از غرب به دیوار نیروی دریایی و از شرق به نارمک شمالی و خیابان هنگام محدود می‌شود. نزدیکی این منطقه به پارک جنگلی لویزان، سبب شده این منطقه آب و هوای بسیار دلپذیری داشته باشد. در تاریخ این محله نیز آورده شده که خیابان‌های این مکان در گذشته، محل تفریح ​​افراد ثروتمند بوده است.

امام حسین

میدان امام حسین که در انتهای خیابان انقلاب قرار دارد پیش از این با اسامی فوزیه و شهناز نیز شناخته می شد و به عنوان یکی از میدان‌های اصلی شرق تهران از آن یاد می شود. این محله که دارای بافت بسیار قدیمی و سنتی است از مراکز به حساب می آمد که هم وطنان کلیمی و زرتشتی در آن زندگی می کردند. این محله همانند دیگر بخشهای شرق تهران بسیار فشرده و با تراکم بسیار زیاد می باشد.

پیروزی

پخش تراکت در شرق تهران میتواند برای هر شغل و تجارتی که در محدوده شرق تهران میباشد، مفید و موثر باشد محله پیروزی که یکی دیگر از محله های شرق تهران که بیشتر به دلیل خوشگذرانی و تسهیل رفت و آمد رجال سیاسی دوران قاجار به شکل امروزی در آمده است. خیابان پیروزی که پیش از این به آن خیابان دوشان تپه یا فرح آباد نیز گفته می شد در زمان ناصرالدین شاه و به منظور ایجاد دسترسی به شکارگاه و کاخ دوشان تپه راه اندازی شد. این محله که از اصلی ترین شاه راه های شرق تهران به حساب می آید نقش بسیار مهمی در انقلاب اسلامی بازی کرد، میدان ژاله آن که امروزه از آن به عنوان میدان شهدا یاد می‌شود به عنوان سمبل انقلاب اسلامی به حساب می آید.

منطقه پیروزی تهران یا فرح آباد سابق یکی از محله‌های پرطرفدار  و محبوب شرق تهران است که متقاضیان زیادی برای سکونت دارد. در سال‌های اخیر این منطقه رشد چشمگیری داشته است به طوری که ساختمان‌های مجلل زیادی در آن ساخته شده است. بافت این محله ترکیبی از خانه‌های قدیمی و سنتی، در کنار آپارتمان‌های لوکس و نوساز است.

خیابان های معروف محله پیروزی عبارتند از: پرستار، نیروی هوایی، نبرد، صد دستگاه، چهارصد دستگاه، ابوذر، سلیمانیه و شکوفه.

از نظر مراکز تفریحی، پارک ها و فضای سبز نیز محله ای زیبا و خوش آب و هوا شناخته شده است.

دماوند

یکی از قدیمی ترین و شاید منحصر به فرد ترین خیابان های تهران خیابان دماوند می باشد که توانسته سه منطقه مختلف را به هم متصل کند. محله دماوند که بیشتر به دلیل وجود همین خیابان شناخته می شود یکی از قدیمی ترین و سنتی ترین بافت ها را به خود اختصاص داده و از نظر بسیاری کارشناسان در صورت بروز زلزله فاجعه گسترده در آن رخ خواهد داد. دسترسی به این خیابان بسیار ساده بوده و شما می توانید از طریق خطوط ۱ ، ۳ و ۹ بی آر تی در آن تردد کنید.

عشرت آباد

عشرت آباد یکی از محله هایی می باشد که امروزه جایگاه ویژه‌ای در میان تهرانی ها دارد و بسیاری آن را به عنوان میراث مصدق یاد می کنند. این این محله به عنوان میزبان ادیان مختلف یاد می شده و در طول تاریخ کلیمی ها در کنار مسلمانان و مسیحیان در این محل سکونت داشته اند. امروزه دیگر اسم عشرت آباد از میان رفته و آن را به عنوان خواجه نصیر می شناسیم.

نظام‌آباد

نظام آباد را بسیاری به عنوان محله اصیل و قدیمی تهران یاد می کنند که در محدوده منطقه ۷ و ۸ قرار گرفته است. از آنجایی که در دوران پهلوی نظامیان ارتش شاهنشاهی در این محله مستقر شده بودند بسیاری از محلی ها اسم این منطقه را نظام آباد گذاشته و از آن پس این نام در تهران همگیر شده است. نظام آباد که امروزه به دلیل دسته های عاشورا و محرم خود شناخته می شود گاهی اوقات نیز به دلیل وجود خانه های خاص مشهور شده است. در چند سال اخیر ساخت و سازهای تجاری در این منطقه رونق پیدا کرده و تیراژه ۲ یکی از مهمترین فازهای گسترش بخش تجاری در این منطقه می باشد

هروی

هروی محله‌ای قدیمی در منطقه 4 تهران که در مجاورت با محله‌های شمس آباد و پاسداران است.این منطقه توسط 4 بزرگراه اصلی در شرق تهران احاطه شده است: بزرگراه صدر در شمال، بزرگراه شهید صیاد شیرازی در غرب، بزرگراه امام علی (ع) در شرق و بزرگراه شهید زین الدین همت در جنوب.

بافت محله هروی اغلب نوساز و مدرن هستند و کمتر ملک قدیمی در محله به چشم می‌خورد. از مکان های قدیمی منطقه می‌توان باغ هروی یا عمارت عین الدوله را نام برد.

در این محله به دلیل امکانات و دسترسی های عالی، خرید و فروش املاک رونق مناسبی دارد. برای نمونه یک انگیزه افراد برای سکونت در این محله دسترسی آسان آنها به خط مترو 3 تهران است.

قنات کوثر

این محله از شمال به بزرگراه بابایی، از جنوب به بزرگراه زین الدین، از غرب به پارک لویزان و شهرک گلستان و از شرق به بزرگراه باقری محدود می‌شود. در گذشته قنات های زیادی در این منطقه وجود داشت که زمین‌های اطراف را آبیاری می کردند، اکنون آثاری از این قنات وجود ندارد به علت اینکه از اواخر دهه 50 ساخت و ساز در این محله آغاز شد. قنات کوثر دارای بافتی جدید با خیابان‌های منظم است. قسمت‌های شمالی این منطقه را شهرک امید می‌نامند. این منطقه در گذشته وسعت بیشتری داشت تا اینکه با احداث اتوبان باقری بخشی از شرق آن جدا شد.

پاسداران

پخش تراکت در شرق تهران و بویژه محله پاسداران  که یکی از مناطق شمال شرقی پایتخت است، بسیار مورد توجه مشاغل و اصناف قرار دارد.خیابان اصلی این محله نیز پاسداران نام دارد که مرز منطقه 3 و منطقه 4 شهرداری تهران را تشکیل می‌دهد و ادامه آن وارد منطقه 1 می‌شود و به میدان نیاوران ختم می‌شود.

خرید آپارتمان در پاسداران به علت اینکه جزو مناطق بالاشهر محسوب می‌شود، قیمت بالایی دارد. از طرفی دسترسی به مترو و داشتن امکانات رفاهی، تفریحی، آموزشی، درمانی عالی و همچنین نبود آلودگی هوا در این محله، قیمت هر متر خانه را ارزشمندتر کرده است.

این محدوده جزو طرح ترافیک نبوده و مشکل حمل و نقل ندارد. دسترسی به این منطقه از طریق بزرگرا‌ه‌های صدر، زین الدین و شهید بابایی امکان پذیر و آسان است.

مجیدیه

این محله به وسیله بزرگراه رسالت به دو قسمت مجیدیه شمالی و مجیدیه جنوبی تقسیم می‌شود. نکته مهم در این محله تفاوت منطقه است به گونه ای که مجیدیه شمالی بخشی از منطقه 4 و مجیدیه جنوبی بخشی از منطقه 8 شهرداری تهران است. منطقه مجیدیه از شمال با بزرگراه شهید زین الدین و از جنوب با مسیل باختر همسایه است و همسایه شرقی مجیدیه خیابان کرمان و همسایه غربی آن بزرگراه صیاد شیرازی است.

در مورد سطح دسترسی‌های مجیدیه باید بگوییم نمره خوبی از آمار به دست آورده و همین امر آن را به یکی از پرجمعیت ترین مناطق تهران تبدیل کرده است. در حال حاضر رشد ساخت و ساز در مجیدیه بالاست و برخلاف مناطق غرب تهران، آپارتمان های متراژ کوچک در این منطقه، بیشتر یافت می‌شود. به طور کلی سهتر است بدانید که بافت غالب منطقه ساختمان‌های نوساز و آپارتمان‌های بلند مرتبه است.

تسلیحات

منطقه تسلیحات در شرق شهر تهران و در منطقه 8 تهران واقع شده است. این محله از شرق به خیابان‌های گلشن دوست و غیاثی پور، از جنوب به خیابان داوودی و از غرب به خیابان مدنی محدود می‌شود.

محله‌های مجاور تسلیحات؛ فدک، کرمان، زرکش، وحیدیه، سبلان و لشکر هستند.

این محله، مشمول طرح ترافیک زوج و فرد نمی باشد. نزدیک‌ترین مترو به این مکان،ورودی مترو 1 فدک می‌باشد. محله تسلیحات از نظر بافتی، ترکیبی از کلنگی و نوساز دارد، شما می‌توانید طبق میزان بودجه، اولویت ها و شرایط خود، از بین آنها انتخاب کنید. این محله از نظر امکانات تفریحی، مراکز ورزشی، تجاری، آموزشی و درمانی در شرایط مناسبی برخوردار است.

مدائن

این محله در غرب محله تهرانپارس و در شرق تهران قرار گرفته است. محدوده این محله از شمال بزرگراه رسالت (بزرگراه قاسم سلیمانی)، از جنوب به خیابان جانبازان شرقی، از غرب به خیابان دکتر آیت و از شرق به خیابان مدائن محدود می‌شود.

محله مدائن دارای امکانات رفاهی کافی بوده و منطقه مناسبی برای خرید یا اجاره آپارتمان می‌باشد. قیمت ملک در این محله، مانند هر نقطه دیگر شهر، بسته به خیابان، متراژ، سن ساختمان و … متفاوت است اما در کل متوسط و متوسط روبه بالاست. برای دسترسی به این محله می‌توانید از ایستگاه مترو سرسبز و ایستگاه اتوبوس آیت استفاده کنید. ایستگاه مترو میدان علم و صنعت نیز به این منطقه نزدیک است.

وحیدیه

می‌توانیم از محله‌های قدیمی و اسم و رسم دار شرق تهران از محله وحیدیه نام ببریم که مرزبندی جغرافیایی این محله اینگونه است؛ از ضلع شمالی به خیابان شهید مدنی میرسیم، از سمت جنوب به سمت بلوار دماوند، از سمت شرق به خیابان وحیدیه و از سمت غرب به سمت خیابان سبلان جنوبی می رویم.

این محله در سال‌های اخیر تراکم جمعیتی بالایی را تجربه کرده است. بنابراین ساکنان این محل باید صبور باشند و به نحوی با ترافیک و ازدحام خیابان‌ها کنار بیایند. این شلوغی باعث شده آپارتمان ها رشدی روز افزون همچون قارچ داشته باشند. البته این به نفع کسی است که می‌خواهد ملک بخرد و خانه اجاره کند زیرا دامنه انتخاب آنها را افزایش می‌دهد و به آنها امکان دسترسی به گزینه مورد نظرشان را می‌دهد. منطقه وحیدیه تهران با توجه به نیاز و سلیقه شما، برای اقشار متوسط ​​جامعه، یعنی کارمندان ادارات و یا حتی دانشجویان مناسب سکونت می‌باشد.

نیرو هوایی

محله نیروی هوایی یکی از معروف‌ترین و پرطرفدارترین مناطق منطقه 13 تهران است. این منطقه از شمال به پادگان نیروی هوایی ارتش، از جنوب به خیابان پیروزی، از شرق به خیابان 30 متری و از غرب به خیابان 21 متری دهقان منتهی می‌شود.

اگر قصد زندگی در این منطقه را دارید، باید بدانید که ترافیک و شلوغی در این محله بسیار است. اما این نکته که 3 خط مترو از این محله گذر می‌کند می‌تواند تردد شما را آسان تر کند. بافت محله نیروی هوایی شطرنجی، منظم و تقریبا قدیمی است.

نیروی هوایی دارای هشت خیابان به نام های اول تا هشتم است که خیابان های پنج و شش بسیار معروف هستند. کوچه های پهن این محله باعث می‌شود در اوج شلوغی، ترافیک روان باشد.این محله در زمان پخش تراکت در شرق تهران بسیار مورد توجه است.

صفا

محله صفا در منطقه 13 شهرداری تهران و جنوب شرقی میدان امام حسین (ع) واقع شده است. طبق اعلام شهرداری منطقه 13 تهران، منطقه صفا از شمال به خیابان ثارالله، از جنوب به خیابان پیروزی، از شرق به بزرگراه امام علی (ع) و از غرب به 17 شهریور منتهی می‌شود. خیابان این منطقه با خیابان پیروزی، خیابان 17 شهریور و میدان امام حسین مجاور است که در ساعات اولیه صبح و عصر (ابتدا و پایان ساعات تعطیلی ادارات) ترافیک سنگینی ایجاد می کند.

بافت مسکونی این محله قدیمی و تقریبا فرسوده است اما در سال های اخیر شاهد ساخت و ساز، بازسازی خانه ها و عریض کردن کوچه های تنگ آن هستیم.

جوادیه

محله جوادیه در استان تهران و در شرق شهر تهران قرار دارد. این محله در منطقه 14 تهران واقع شده و از شمال به خیابان های پیروزی، پرواز، طبرسی و یاسین، از شرق به خیابان شاه آبادی، لرستان، مهدیه، رضایی تاجری، میدان بروجردی، حیدری، اندرزگو و قره یاضی محدود می‌شود. از جنوب به خیابان‌های پورعبدی، کرمان، کندی و بروجردی و از غرب به خیابان‌های زینتی افخم و شکوری گرکانی محدود می‌شود. محله های همجوار جواد‌یه عبارتند از؛ نبی اکرم، شیوا، زاهد گیلانی ، سر آسیاب دولاب، نیرو هوایی و صد دستگاه.

با وجود ساخت‌وسازهای اخیر، بیشتر ساختمان‌های این محله هنوز قدیمی هستند و نیاز به بازسازی یا تخریب دارند. توسعه شهری منطقه جوادیه با وجود پیشرفت چشمگیر در این زمینه همچنان ساختار قدیمی خود را حفظ کرده است. اگر شما قصد خرید خانه در این ناحیه را داشته باشید باید بدانید از جمله مشکلات ساکنان این محله می‌توان به کم عرض بودن خیابان‌ها، تراکم بالای جمعیت، نزدیکی به بزرگراه ها و ترافیک اشاره کرد.

دولاب

دولاب تاریخی‌ترین مکان منطقه چهارده تهران است. دولاب شاهرگ ارتباطی تهران در جهت شرق و جنوب شرقی بوده، که این شهر را به جاده قدیم مشهد و شهرهای ورامین، پاکدشت و دوشان تپه متصل کرده است. دروازه دولاب نیز یکی از چهار دروازه معروف تهران قدیم بود که به مرور زمان دروازه آن ویران شد. دولاب با محله های ابوذر، طیب، مینای، سر آسیاب دولاب، خاوران و اتابک همجوار است.

محدوده جغرافیایی آن از سمت شمال به بزرگراه محلاتی، از سمت شرق به بزرگراه امام علی، از سمت جنوب به بزرگراه خاوران و از سمت غرب به مینای جنوبی و محله های خاوران کشیده می‌شود.

متاسفانه در منطقه دولاب ایستگاه مترو وجود ندارد اما با تاکسی و اتوبوس می‌توان به نزدیک ترین خطوط مترو رسید. ایستگاه های پیروزی و شهدا نزدیکترین ایستگاه‌های مترو به منطقه دولاب هستند. این محله برای سکونت چیزی کم ندارد و تمام امکانات تفریحی، درمانی، آموزشی و درمانی و غیره را داراست. از نظر قیمت خانه نیز باید بگوییم متوسط و متوسط رو به پایین قیمت گذاری می‌شوند.

چهارصد دستگاه

چهارصددستگاه نام محله‌ای واقع در منطقه 14 شهرداری تهران است. چهارصددستگاه از شمال با خیابان پیروزی، از جنوب با منطقه دولاب، از غرب با خیابان شکوفه و از شرق با سلیمانیه هم‌مرز است.

همچنین با محله‌های صفا، زاهد گیلانی، دلگشا، سرآسیاب دولاب، جابری همجوار است.

این محله دارای طرح ترافیک زوج و فرد است. نزدیک ترین ایستگاه های مترو به چهارصد دستگاه؛ ایستگاه مترو پیروزی، مترو نیرو هوایی، مترو میدان شهدا و مترو شهید محلاتی هستند. از لحاظ امکانات و دسترسی ها وضعیت نسبتا خوبی دارد و برای سکونت مناسب است. بافت شهری این محله ترکیبی از قدیمی و سنتی است، این املاک می‌توانند برای سرمایه گذاران ملک کلنگی جذاب باشند.

پرستار

این محله نیز در منطقه 14 تهران واقع شده است و از شمال به خیابان پیروزی، مسیل براری و خیابان یکم و سوم و پنجم و ششم نیرو هوایی، از شرق به بزرگراه بسیج، از جنوب به بلوار ابوذر، خیابان محلاتی، خیابان کریمشاهیان، خیابان حیدری و خیابان نبرد و از غرب به خیابان‌های برادران افراسیابی و پیروزی محدود می‌شود. محله پرستار با محله‌های  نیروی هوایی، کوی زینبیه، حافظیه، پیروزی، صد دستگاه، نبی اکرم و دهقان همسایه است.

اگر قصد خرید خانه در این محله را دارید باید بدانید که خیابان های این محله از طرح زوج و فرد معاف هستند. بافت این محله همچنان حالت سنتی و قدیمی خود را حفظ کرده است و همچنان خانه ویلایی حیاط دار در این محله ها یافت می‌شود.

ایستگاه مترو پیروزی و مترو نیرو هوایی به این محله نزدیک هستند و با این خطوط دسترسی راحتی به هر نقطه تهران خواهید داشت.

مهمترین محله های پخش تراکت در شرق تهران
مهمترین محله های پخش تراکت در شرق تهران

مهمترین محله های پخش تراکت در شرق تهران

برای پخش تراکت در شرق تهران بهترین روش کدام است  . قبل از آن باید به بررسی این نکته بپردازیم که چه راه هایی وجود دارد تا بتوانیم بیشترین بازدهی رو در شرق تهران داشته باشیم ؟ شرکت تبلیغاتی طراحی و اجرای تبلیغات برای سازمان ها یا افراد می باشد. آژانس های تبلیغاتی به مشتریان خود کمک می کنند تا پیام های خود را در زمان مناسب و از طریق تبلیغات مستقیم به افراد یا سازمان های مناسب تحویل دهند.

شرق تهران به جهت وسعت جمعیت بالا، حدود 3 میلیون جمعیت ، و هم به دلیل وسعت و وسیع بودن جغرافیایی شهر از لحاظ تبلیغاتی نیازمند استراتژی تبلیغاتی متفاوتی است . بهتر بگوییم اگر بخواهید در شرق تهران بزرگ به گونه ای تبلیغات کنید که تقریبا اکثر مردم شهر از وجود خدمات و یا محصولات شما مطلع شوند یا باید کل شهر را بیلبورد بزنید (که این تبلیغ نیازمند هزینه ی بالایی است) یا باید تبلیغات تلویزیونی انجام بدید(که این نوع تبلیغات، هم نیازمند هزینه ی بالاست و هم هدر رفت بودجه دارد اگر کسب و کار شما مختص تهرانی ها باشد.) و یاهم در فضای مجازی کار کنید که این بحث هم نیازمند شناخت کامل بسترهایی در فضای مجازی است ، فلذا بهترین راهکار پخش تراکت در شرق تهران که علاوه بر قیمت پایین بازدهی سریع تر را بهمراه دارد.برای اینکه بتوانیم بهترین شیوه پخش اوراق تبلیغاتی را در این محدوده بدانیم بایستی از راهنمائی شرکت های پخش تراکت یا آژانس ها تبلیغاتی نهایت استفاده ببریم . وقتی صحبت از آژانس های تبلیغاتی به میان می آید و بهتر است از تخصص شرکت های تبلیغاتی استفاده کرد. واقعیت این است که همه چیز بستگی به بودجه ی تبلیغاتی و هدف تبلیغاتی شما برای تبلیغات در یک شهر و مثلا تبلیغ در  شرق تهران به عنوان یک محدوده معین  نام به میان میاد. باید در نظر داشته باشید که تبلیغات تراکتی انواع مختلفی دارد. گاهی هدف شما از تبلیغات لانچ کردن یک محصول جدید از یک برند است و جا انداخت همان محصول خاص. گاهی هدفتان در تبلیغات برندینگ یک کسب و کار است . گاهی فروش لحظه ای و یا مواردی مانند افتتاحیه ها یا رویدادهای خاصی که زمان خاصی را در مد نظر دارید . خیلی واضح و مبرهنه که تبلیغات تراکتی برای هر مدل متفاوت است و هر مورد تبلیغ خاص خود را می طلبد . برای همین از ابتدا گفته ایم که یک مشاوره ی رایگان با ما داشته باشید تا بتوانید بودجه ی خود را به بهترین حالت صرف کنید .

تبلیغات در تهران

شرکت ها و سازمان هایی که طراحی، تولید و مدیریت تبلیغات تراکتی  را انجام می دهند، شرکت پخش تراکت نامیده می شوند.  که در ضمینه پخش تراکت در شرق تهران  هم میتوان از راهنمائی برخی از شرکت های تبلیغاتی در تهران نهایت استفاده را برد.
شرکت های تبلیغاتی تراکتی تقریباً از تمامی بسترها و ابزارهای تبلیغاتی  مانند پخش، نصب، توزیع هدفمند، پخش ترکیبی ، نایلون کردن تراکت  استفاده میکنند و قبل از  ارائه بهترین شیوه پخش تراکت در شرق تهران  با تحقیقات میدانی و بازاریابی خود درباره بازار هدف هر شغلی به نسبت به آن  کسب و کار بهترین شیوه پیشنهاد میدهند. صد البته که می توانید تبلیغات  خود را  در شرق تهران با خدمات جامعی را از طریق خلاقیت، کاریابی عمیق، انتخاب رسانه مناسب و ایجاد استراتژی تبلیغاتی ارائه دهید. مهمترین و اولین قدم در راه اندازی کمپین تبلیغاتی، تعریف استراتژی تبلیغاتی است.

انواع شیو های پخش تراکت در شرق تهران
انواع شیو های پخش تراکت در شرق تهران

انواع شیو های پخش تراکت در شرق تهران

پخش تراکت در شرق تهران شیو های متفاوتی  دارد ،یکی از مواردی که حتما باید در تبلیغات در نظر گرفت این است که آیا تبلیغ شما مختص یک بازار هدف است یا نه ؟ اگر تبلیغ شما مختص یک بازار هدف خاص است مثلا تبلیغ مختص دندانپزشکی است ، مطمئنا شیوه توزیع تراکت آن با شغلی بمانند خدمات و تعمییرات پکیج متفاوت است.، توجه به آقا یا خانم بودن جامعه ی هدف شما، جوان یا میانسال بودن و یا نوجوان بودن جامعه ی هدف شما و … است .برای کسب و کار شما یک کمپین تبلیغاتی که از بین شیو های توزیع تراکت متناسب با بازار هدف شما تعیین کند بهترین روش برای پخش تراکت در شرق تهران کدام است بسیار مهم و الزامیست.

شرکت پخش تراکت در شرق تهران

برای پخش تراکت در شرق تهران بهنرین راهکار منطقی که در سریعترین زمان به بهترین بازدهی ممکن برسیم ، اینکه وظیفه پخش تراکت در شرق تهران را به یک مجموعه تبلیغاتی معتبر و خوشنام که در اسرع وقت نسبت به تعیین و تشخیص بهترین شیوه و همچنین اعزام مجرب ترین تراکت پخش کن مجرب اقدامات لازم را انجام دهد ، میتواند کمک شایان توجهی را برای افزایش بازدهی و همچنین در حین حال توسعه کسب وکار و شغل ما را فراهم بیاورد، پبدا کردن شرکت پخش تراکت در شرق تهران شاید کار آسانی بنظر بیاد، ولی باید بدانیم که هر شرکت تبلیغاتی صلاحیت لازم را برای توزیع اوراق تبلیغاتی ندارد، بهتر است قبل از هر تصمیم عجولانه ی با شرکت معتبر و خوشنام تهران تراکت مشاوره نمائید، تا بتوانید به بهترین تصمیم ممکن در ایتن ضمینه دست پیدا کنید.

نتیجه نهائی

پخش تراکت در شرق تهران بعنوان یکی از لوکیشن ها قابل اعتنا در حوزه تبلیغات بشمار می آید ، که در صورت اجرا دقیق و درست نتایج شگفت انگیزی را بهمراه خواهد داشت، پخش تراکت در شرق تهران بعنوان یک لوکیشن پرجمعیت بسیار مطلوب مشاغل و اصناف میباشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.