پخش تراکت در غرب تهران – بازدهی باورنکردنی

پخش تراکت در غرب تهران – بازدهی باورنکردنی
23ژوئن

پخش تراکت در غرب تهران با قاطعیت مهمترین لوکیشن مورد توجه اکثر مشاغل و کسب و کارها لقی گرفته است ، برای اینکه این منطقه و شرایط پخش و توزیع اوراق تبلیغاتی را بدانیم ،مطالعه دقیق این مقاله میتواند کمک شایان توجهی به ما داشته باشد.

پخش تراکت در غرب تهران

پخش تراکت در غرب تهران بسیار مورد توجه مشاغل میباشد و  همچنین با در نظر گرفتن اینکه  تهران هم پایتخت کشور و هم بزرگترین کلان شهر است، جای تعجب نیست که اکثر مشاغل و تجارت های خرد و کلان برای تبلیغات خود در یکی  از گران ترین شهرهای ایران  تمام تلاش خود را بکار ببندند.  غرب  تهران را میتوان یکی  از گران ترین قسمت زندگی در تهران نامید، با توسعه شهرنشینی و رشد جمعیت به ویژه در تهران بسیاری از مردم به آپارتمان‌نشینی روی آورده‌اند. محله‌های مختلفی در استان تهران وجود دارد که بسته به شرایط، درآمد، علایق و اولویت‌های افراد متفاوت است.انتخاب منطقه مناسب برای تبلیغات تراکتی  یکی از مهم‌ترین فاکتورها ایجاد کمپین تبلیغاتی است. با این حال، افرادی هستند که به این موضوع توجه نمی‌کنند و بعد از پخش و توزیع تراکت دچار مشکل می‌شوند. مثلاً برای فردی اهمیت دارد که در یک منطقه سطح بالا از لحاط درآمدی تبلیغات خود را انجام دهد، اما برای دیگری، تراکم جمعیت محله مهم است ،  در هر صورت شهروندان با توجه به شرایط و بودجه ای تبلیغاتی که در اختیار دارند ابتدا باید انواع محله‌ها را مورد بازرسی قرار داده و پس از دریافت گزارش کارشناسی ، اقدام به پخش تراکت در غرب تهران نمایند. در ادامه به بررسی این محلات و همچنین شرایط هر کدام خواهیم پرداخت.

پخش تراکت در غرب تهران
پخش تراکت در غرب تهران

صادقیه

پخش تراکت در غرب تهران در این محله تا قبل از انقلاب اسلامی آریاشهر نام داشت  بسیار مورد توجه  مشاغل و افراد میباشد. یکی از پر رفت و آمد‌ترین نقطه های این محله، فلکه دوم صادقیه و پاساژ گلدیس است. که مطمئنا بعنوان یکی از بهترین لوکیشن های توزیع بصورت دست به دست در صادقیه میباشد. این محله که  با محله‌های شهرک آزمایش، مرزداران، فردوس، آپادانا، ستارخان، طرشت، اباذر و دریان نو همسایه است.  و کسبه و صاحبان مشاغلی که در این محلات هستند میتوانند از این لوکیشن در کنار محله  خود بعنوان یک منطقه عالی برای توزیع و نصب تراکت نهایت استفاده را ببرند.درباره موقعیت جغرافیایی باید بداینم که  صادقیه از شمال به پونک، از جنوب به میدان آزادی، از شرق به محله برق آلستوم و از غرب به پل علامه جعفری و شهر زیبا منتهی می‌شود.به دلیل اینکه طرح ترافیک زوج و فرد در این محله اعمال نشده شما قادر هستید برای تردد به این محله از ماشین شخصی، اتوبوس، مترو و تاکسی‌های محلی استفاده کنید.صادقیه به علت اینکه از طریق مترو و بزرگراه شیخ فضل الله دسترسی آسانی به کرج دارد، از دیر‌باز برای خرید خانه و آپارتمان مورد توجه خریداران و سرمایه گذاران قرار گرفته است. علاوه بر این، شاغلان و کارمندان به علت وجود ساختمان‌های اداری، این محله را برای سکونت انتخاب می‌کنند.  که همین ام باعث شده مشاغلی که بازار هدف آنها مراکز تجاری و اداری هست  در هنگام  پخش تراکت در غرب تهران به این محله  اهمیت ویژه تری قائل بشوند.قیمت آپارتمان در این محله به علت دسترسی بالا، امکانات به روز و موقعیت جغرافیایی عالی، بالاست.صادقیه هم مثل پونک در دو منطقه 2 و 5 شهرداری تهران قرار گرفته و دو بزرگراه اشرفی اصفهانی و محمدعلی جناح حدفاصل این دو منطقه در صادقیقه است. صادقیه پیش از انقلاب به اسم آریاشهر شناخته می‌شده و البته هنوز در بین تهرانی‌ها با آریاشهر شناخته می‌شود. صادقیه، ارمکان و بلوار فردوس همگی جزء از صادقیه محسوب می‌شوند.

جنت آباد

پخش تراکت در غرب تهران در محله جنت آباد  که در منطقه 5 شهرداری تهران قرار گرفته و از شمال به ده حصارک، از شمال شرق به محله‌های پونک و چهار دیواری و بزرگراه اشرفی اصفهانی، از غرب به شهران و از جنوب به خیابان آیت‌الله کاشانی محدود می‌شود. میتواند به عنوان یک وجه تمایز ویژه برای تبلیغات در  جنت‌آباد  به نسبت به دیگر محله‌های غرب تهران، تلقی بگیرد، وجود بوستان‌ها و فضای سبز متعدد یک فرصت عالی و ویژه برای مشاغلی مثل پت شاپ برای توزیع تراکت تلقی میشود، صد البته مشاغلی که در حوزه اوقات فراغت مانند گیم نت یا اتاق فرار میتوانند از این لوکیشن هم استفاده نمایند . در ضمن این منطقه مجتمع‌های تجاری بیشتری را در خود جای داده است، که همین نکته مثبت در زمان طراحی و تدوین برنامه ریزی تبلیغاتی بسیار باید مورد توجه قرار بگیرد.

این محله جزو محله هایی است که نظر طرفداران زیادی را برای سکونت به خود جذب کرده است. جنت آباد به سه قسمت جنت آباد شمالی و جنوبی و مرکزی تقسیم می‌شود. قیمت خانه در جنت آباد شمالی گران‌تر از جنت آباد جنوبی و مرکزی است. به سه دلیل: آپارتمان های نوساز و مدرن بیشتر، آب و هوای تمیز و کوهستانی، فضای سبز وسیع تر.

با این حال طبق آمار و تعداد معاملات، شاهد این هستیم که مردم تمایل دارند در جنت آباد جنوبی و مرکزی سرمایه گذاری کنند و ساکن شوند. میتوان حدس زد، این تمایل بی ربط با اختلاف قیمت گذاری نباشد. زیرا از نظر دسترسی‌ها، ترافیک و شهرسازی تفاوت فاحشی ندارند. از نظر دسترسی این محله به بزرگراه‌های اشرف اصفهانی، اتوبان حکیم، شهید ستاری، آبشناسان، شهید باکری و همت دسترسی دارد.

ستارخان

پخش تراکت در غرب تهران  و بویژه در محله  ستارخان  که یکی دیگر از مشهورترین و محبوب‌ترین محله‌های غرب تهران میباشد ، میتواند باعث رشد و توسعه مشاغلی باشد که در این محله در حال فعالیت اقتصادی و یا تجاری هستند. جالب است بدانید که در گذشته ستارخانه به اسم خیابان تاج شاخته می‌شود. ستارخان در حوزه شهرداری منطقه 2 تهران قرار گرفته.این محله یکی از سرزنده‌ ترین و محبوب‌ترین محله‌های منطقه 2 می‌باشد. بهتر است بدانید ستارخان یکی از شاهراه‌های ارتباطی مرکز به غرب تهران محسوب می‌شود. بافت این محله به صورت ترکیبی آپارتمان های نوساز، خانه های ویلایی و مراکز اداری دارد.

نماد این محله پارک بزرگ ستارخان است که نیازهای رفاهی مردم آن منطقه را به خوبی برطرف می‌کند. امکانات این پارک برای کودکان و جوانان و بزرگسالان است و باعث می‌شود افراد زیادی برای تفریح، ورزش، استراحت و غیره به این پارک رفت و آمد کنند. این پارک  بعنوان یکی از لوکیشن های پخش و توزیع برگه های تبلیغاتی مورد استفاده مشاغلی چون مهد کودک و تدریس خصوصی زبان و هنر قرار میگرد.ستارخان یکی از محلات پرمتقاضی تهران برای سکونت است زیرا دسترسی 3 بزرگراه مهم، چمران، یادگار امام، جلال آل احمد و همچنین خیابان مهم آزادی و ستارخان را دارد. از نظر دسترسی به وسایل حمل و نقل هم در موقعیت بسیار مناسبی قرار گرفته است.

پونک

پخش تراکت در غرب تهران و بویژه در محله پونک همیشه مورد توجه بوده و هست. این محله که  در شمال غربی تهران قرار گرفته و یکی از محبوب‌ترین محله‌های غرب تهران به حساب می‌آید. بخش اعظم محله پونک جزء شهرداری منطقه 5 است و بخشی دیگر جزء منطقه 2. پونک از قدیمی‌ترین محله‌های تهران به حساب می‌آید، و حتی گفته می‌شود ده پونک قدمتی بیش از 800 سال داشته. به هر حال امروز پونک به عنوان یکی بهترین نقاط غرب تهران شناخته می‌شود . توزیع و تبلیغات تراکتی در پونک که یک محله در حال رشد است میتواند باعث رونق و شکوفایی مشاغل مختلفی باشد که در این محله در حال فعالیت هستند ، صد البته محلاتی که در همسایگی  پونک هستند میتوانند از مزایا این محله برای تبلیغات نهایت استفاده  را ببرند. این محله با قدمت اما نوساز در شمال غربی تهران واقع شده است. گرانترین و معروف ترین خیابان‌های آن عبارتند از: خیابان سردار جنگل، میرزا بابایی، بلوار کمالی و بلوار همیلا ( فلاح زاده). از نظر شهرسازی خیابان‌ها و کوچه‌های آن عریض و استاندارد هستند. پونک از شمال به محله حسارک و از جنوب به باغ فیض، همچنین از غرب به دره پونک و از شرق به جنت آباد محدود می‌شود. سطح قیمت مسکن در این محله متفاوت است اما میتوان به صورت تقریبی گفت قیمت ها متوسط رو به بالاست.

از نظر جاده ها و وسایل حمل و نقل عمومی این منطقه باید بگوییم، خط مترو ندارد ولی از نظر خط اتوبوس و بی آرتی و تاکسی‌های خطی غنی است. اتوبان‌های حکیم و همت و اشرفی اصفهانی و نیایش نیز راه را برای تردد ماشین‌های شخصی آسان کرده است.پارک نهج البلاغه و شهربازی سرپوشیده تیراژه از اماکن تفریحی این محله است که همه روزه مخصوصا آخر هفته و روزهای تعطیل میزبان ساکنین و عموم مردم است و رفاه، شادی و آرامش را به همه ارزانی میدارد.

گیشا

پخش تراکت در غرب تهران  فقط به چند محله ی که با آنها اشاره کردیم محدود نمیشود ، بلکه محله گیشا که در شمال غرب تهران، در منطقه 2 واقع شده است. همچنین آن را با نام کوی نصر و گیشا می‌شناسیم، یعنی اگر در گوگل مپ هر دو نام را سرچ کنید یک محدوده را به شما نشان میدهد. موقعیت جغرافیایی گیشا، از شمال به بزرگراه حکیم، از جنوب به بزرگراه جلال آل احمد (بزرگراه فرحزاد)، از شرق به بزرگراه چمران (اتوبان پارک وی) و از غرب به بزرگراه شیخ فضل الله نوری (بزرگراه ایوبی) ختم می‌شود.دسترسی آسان به امکانات و مراکز تفریح، مراکز خرید و تجاری، مراکز آموزشی پیشرفته و مراکز درمانی، رفاه و اسایش ساکنین این محل را با رضایت همراه کرده است.بافت این محله تجاری-مسکونی محسوب می‌شود و وجود بوتیک‌ها، کافه‌ها، مغازه‌ها و غیره باعث شده انبوهی از مردم و ساکنین محله شبانه روز در خیابان‌ها به فراغت و تفریح مشغول باشند. عموما ساکنان گیشا را قشر کارمندان، هنرمندان و افراد تحصیل کرده تشکیل میدهند.تبیلغات در این محله بسیار سودمند و موفقیت امیز خواهد بود چرا که ،گیشا یا کوی نصر بی‌تردید محبوب‌ترین و به نوعی پر جنب‌وجوش‌ترین منطقه غرب تهران است. گیشا از شرق به بزرگراه چمران، از غرب به بزرگراه شیخ فضل‌الله و از شمال به بزرگراه حکیم و از جنوب به بزرگراه جلال آل احمد محدوده شده.

شهران

محله شهران در منطقه 5 تهران و در مجاورت مستقیم با رشته کوه‌های البرز است. همین امر سبب شده آب و هوای این محله افراد برای سکونت عالی باشد. بافت شهری این محله اکثرا نوساز است و قیمت آپارتمان های آن را منطقه 1 برابری می‌کند.شمال شهران به رشته کوه البرز می‌رسد، از جنوب به محله شهرزیبا و بزرگراه همت متصل می‌شود، از شرق به منطقه جنت آباد و بزرگراه باکری راه دارد و از غرب به منطقه کن ختم می‌شود.برای رفت و آمد به سایر نقاط تهران می‌توانید از ایستگاه های اتوبوس و تاکسی‌های خطی استفاده کنید، این محله فاقد خط مترو است. از نظر امکاناتی، لازم است بدانید این محله از نظر فروشگاه‌های زنجیره ای، مراکز تجاری، مراکز آموزشی، تفریحی و درمانی غنی است. برای هر شغل و حرفه  و صنفی که تمایل به پخش تراکت در غرب تهران را دارد ، محله شهران میتواند یک گزینه مطلوب تلقی بشود.

فردوس

این محله در جنوب منطقه 5 قرار گرفته است. از همسایه‌های این محله میتوان به محله صادقیه، ابوذر، شهرک‌های اکباتان و پرواز اشاره کرد. محله فردوس به دو قسمت غربی و شرقی تقسیم شده که بخش شرقی آن شلوغی و ترافیک بیشتری را تجربه می‌کند. ایستگاه مترو صادقیه نیز در قسمت فردوس شرقی قرار گرفته است. مهم ترین خیابان‌های بلوار فردوس، گلستان، جهرمی و ابراهیمی است.

اگر تمایل به پخش تراکت در غرب تهران  دارید باید بدانید اکثر افراد و مشاغلی که تبلیغات تراکتی در این محله داشته اند باآمار رضایت بالایی دارند. آب و هوای بسیار خوب این محله، نزدیکی و دسترسی آسان به انواع مراکز اداری، تجاری و کلیه امکانات دیگر از خصوصیات بارز این محله است.

بوستان الهام با فضای سبز جذاب خود و پارک ارم که دارای شهربازی، استخر و باغ وحش است در این محله قرار دارد. از همین رو امکان تفریح ساکنین ساکنین و سایر افراد را به بهترین شکل فراهم کرده است.

تهرانسر

پخش تراکت در غرب تهران و بالخص در محله تهرانسر  که در منطقه ۲۱ شهرداری تهران قرار دارد و به ۷ قسمت تهرانسر شمالی، تهرانسر شرقی، تهرانسر مرکزی (بلوار اصلی و خیابان خسروپرویز)، تهرانسر غربی، باشگاه نفت، شهر پاسداران و شهر دریا تقسیم می‌شود از اهمیت ویژه ی برخوردار است.تهرانسر یکی دیگر از منطقه‌های غرب تهران است که از شمال به بزرگراه شهید لشکری و محله شهکر آزادی و از جنوب به بزرگراه فتح و از شرق به فرودگاه مهرآباد والبته شهرک آسمان و از غرب به بزرگراه آزادگاه و شهرک استقلال محدود شده. تهرانسر جزء شهرداری منطقه 21 است

تهرانسر به لطف وجود هوای نسبتاً تمیز در غرب تهران نسبت به شرق این کلانشهر و همچنین امکانات اجتماعی و درمانی مناسب و فوق العاده عالی و دسترسی‌های نسبتا چشمگیر، به یکی از مناطق مهاجر پذیر تبدیل شده است و جمعیت آن در حال افزایش است. البته ساکنین این محله از آلودگی صوتی، به علت نزدیکی به فرودگاه شاکی هستند.

قیمت خانه در تهرانسر منعطف است و همه رنج قیمتی در آن پیدا می‌شود، اما قسمت شمالی و مرکزی تهرانسر خانه های گران تری دارد و متقاضیان بیشتری نیز مایل هستند در این قسمت ساکن شوند.

مرزداران

پخش تراکت در غرب تهران  و بویژه در بلوار مرزداران که یکی از مناطق پرطرفدار و معروف تهران است که در منطقه ۲ شهرداری در شمال غرب تهران واقع شده  که، میتواند باعث رونق هر کسب و کاری بشود. بافت این محله را با خیابان‌های پهن و عریض آن می‌شناسند. اکثر خانه های این محله نوساز و آپارتمانی هستند و به صورت محدود و کم می‌توانید خانه های ویلایی ببینید. قیمت متراژ خانه در این محله نیز مانند سایر مناطق تهران متغیر است و به سال ساخت، کیفیت متریال استفاده شده در ساخت، موقعیت ملک و نوع ملک ربط دارد. در نهایت می‌توان گفت سطح قیمت در این محله به دلیل آب و هوای خوب، ترافیک کمتر، امکانات و دسترسی های مطلوب بالاست .

شهرک آزادی

منطقه شهرک آزادی در استان تهران و در غرب شهر تهران قرار دارد. این محله در منطقه 21 شهر تهران واقع شده و از شمال به بزرگراه فهمیده، از شرق به میدان فرهنگیان، خیابان قائم و خیابان امام خمینی و از غرب به بزرگراه آزادگان ختم می‌شود. همچنین با مناطق استقلال، شهرک صدرا، چیتگر، تهرانسر شمالی و باشگاه نفت همسایه است.این محله در طرح زوج و فرد قرار نگرفته و تردد در آن آزاد است با این وجود خیابان های آن شاهد ترافیک های سرسام آور نیستند.شهر آزادی تهران جنبه های مثبت زیادی برای زندگی دارد. این منطقه شرایط بسیار خوبی برای طبیعت گردی و مراکز تفریحی دارد. وجود پارک چیتگر، پارک خرگوش دره، پارک جوانمردان و مجموعه ورزشی آزادی در این منطقه فرصت‌های زیادی را برای سکونت فراهم کرد. این منطقه دسترسی محلی بسیار خوبی دارد زیرا در مجاورت با منطقه 5 تهران و منطقه 22 تهران است و باعث شده این منطقه دسترسی بسیار خوبی به امکانات مناطق مجاور داشته باشد.

دهکده المپیک

این محله یکی از قدیمی ترین و با اصالت ترین محله های غرب تهران است که در منطقه 22 قرار گرفته است. آب و هوای بسیار عالی و موقعیت مکانی و بافت تقریبا قدیمی آن باعث محبوبیت این محله شده است. بیشتر ساختمان ها در این محله 4 یا 5 طبقه هستند که هر کدام با فضای سبزی مشابه با پارک های محلی از یکدیگر جدا شده اند.

در ضلع شرقی این شهرک رودخانه و باغ‌های کن قرار گرفته اند و در ضلع شمالی آن رشته کوه های البرز هستند، از جنوب به اتوبان شهید همت و از غرب به شهرک راه آهن متصل است. این شهرک  به علت نزدیکی به کوه و رودخانه کن، امکانات رفاهی و گردشگری بسیاری را برای عموم مردم در خود جا داده است و عموما انتخاب مناسب ورزشکاران و دوستداران طبیعت برای سکونت، این منطقه می‌باشد. پخش تراکت در غرب تهران و بویژه در این محله میتواند موجب میشود ، مشتریان بیشتری برای کسب و کار خود بیابیم.

چیتگر

بزرگترین شهرک مسکونی منطقه 22، شهرک چیتگر یا شهرک امام رضا است، که در غرب دریاچه چیتگر واقع شده است. این پروژه از نظر وسعت، تعداد برج‌ها و بلوک‌های ساخته شده در آن، به بزرگترین شهرک این منطقه تبدیل شده است. این شهرک یکی از مدرن ترین و جدیدترین شهرک های تهران است که از لحاظ کیفیت، موقعیت مکانی و امکانات رفاهی بسیار مناسب است.بافت این محله از آپارتمان ها و برج های نوساز و مدرن با نمای زیبا تشکیل شده است. واحد‌های مسکونی این بلوک‌ها از 70 متر تا 390 متر متغیر هستند و بنابر شرایط و اولویت‌های خود می‌توانید مالک آنها باشید. قیمت مسکن در این شهرک بیار بالاست، به این علت که: موقعیت مکانی آن در دنج ترین جای تهران و در همسایگی دریاچه چیتگر است، برج های این شهرک دارای بالاترین استاندارها هستند، از ضد زلزله بودن تا داشتن عایق حرارات و صدا و غیره. اگر شما قصد خرید دارید و شرایط مالی شما مناسب است، این منطقه برای سرمایه گذاری گزینه بسیار مناسبی به حساب می آید.

شهر زیبا

پخش تراکت در غرب تهران ، علی الخصوص درشهر زیبا یکی دیگر از محله‌های منطقه 5 تهران است. این محل از شمال به شهران، از شرق به جنت‌آباد و صادقیه و از جنوب به محله‌های سازمان برنامه و کوی ارم و در نهایت از غرب به محله‌‌های دهکده المپیک و کن محدود شده است.شهر زیبا یکی از محله‌های قدیمی و خوش‌نشین شهر تهران است. این محله اگر چه از مرکز شهر کمی فاصله دارد ولی به خاطر موقعیت و دسترسی عالی که به شاهراه‌های تهران دارد و همچنین به خاطر برخورداری از آب‌وهوای معتدل و پاکیزه، جمعیت قابل توجهی را در خود جای داده است.

محله‌های اینچنینی به خاطر خصوصیاتی که دارند خیلی زود توجه بسیاری از افراد به خصوص کسانی که قصد زندگی در مناطق آرام را دارند .از لحاظ  موقعیت عالی این محله همین بس که از شرق به بزرگراه شهید باکری و از جنوب به بلوار آیت‌الله کاشانی و محله صادقیه و بزرگراه علامه جعفری و از غرب به شهرک اندیشه و دهکده المپیک متصل می‌شود. همچنین شهرک شهران هم در کنار این محله واقع شدهاست

طرشت

طرشت یکی از روستاهای قدیمی تهران بوده که با گسترش پایتخت قسمتی از شهر شده. طرشت در حال حاضر در شمال شرقی میدان آزادی و غرب تهران واقع شده.محله طرشت در منطقه 2 شهرداری تهران قرار دارد. این محله در شمال شرقی  برج آزادی و در مجاورت دانشگاه صنعتی شریف  تهران قرارگرفته است.طرشت درگذشته از ییلاقات خوش آب‌و‌هوای و سرسبز تهران بوده و به همین دلیل طرح رشت نام گرفته که به مرور زمان به طرشت تبدیل شده است. در این محله شخصیت‌های معروف از جمله حاج غلامحسین زاهد و شیخ عبدالله دورستی زندگی می‌کردند.از خیابان‌های طرشت تهران می‌توان به خیابان صالحی، خیابان اکبری، خیابان تیموری، خیابان آزادی و… اشاره کرد. طرشت از شرق به دریان نو، شمال به طرشت، غرب به شهرک آپادانا، و جنوب به اکبر آباد محدود میشود. ذکر این نکته الزامیست که پخش تراکت در غرب تهران میتواند برای هر شغل و تجارتی مفید باشد.

شهرک اکباتان

پخش تراکت در غرب تهران برای خیلی از مشاغل میتواند باعث رشد و شکوفایی تلقی شود و یکی از مهمترین محلات ، محله شهرک اکباتان  است که یکی از قدیمی‌ترین شهرک‌‌های تهران است. برج‌های شهرک اکباتان پیش از انقلاب به کمک مهندسین خارجی و با بهره‌گیری از جدیدترین و بهترین فناوری‌های ساختمان‌سازی بنا شد. گفته می‌شود برج‌های شهرک اکباتان در برابر زلزله به شدت 9 ریشتر هم مقاوم هستند.شهرک اکباتان یکی از شهرک های مسکونی در غرب تهران است که در ناحیه 6 منطقه 5 شهرداری تهران واقع شده است .شهرک اکباتان یکی از قدیمی ترین شهرک های مسکونی تهران بشمار می رودشهرک اکباتان یکی از قدیمی ترین شهرک های مسکونی در غرب شهر تهران است. در ناحیه 6  منطقه پنجم شهرداری تهران قرار دارد.این شهرک دارای مساحتی بالغ بر 5.94 کیلومتر مربع است.در سال 1345 زمین های این منطقه توسط شخصی به نام رحمان گلزار خرداری شد و به کمک مهندسین ایرانی براساس روش بلندمرتبه سازی و طراحی شهری در آن آغاز شد. کلیه مصالح موردنیاز علی الخصوص آهن آلات این پروژه از خارج وارد می شدطرح ساخت شهرک اکباتان در ابتدای کار بسیار وسیع و شامل دریاچه مصنوعی و همچنین بزرگترین مجموعه فرهنگی ایران بود.این مجموعه با توجه به توسعه متاخر شرقی- غربی تهران ساخته شد و بیش از 10 سال ساخت شهرک اکباتان به طول انجامید.

مقاومت در برابر زلزله تا 9 ریشتر، دارای فضای سبز بسیار وسیع، نورگیری کاملا کافی و شوتینگ، رایزرهایی اختصاصی، پله های مخصوص فرار و بیش از ده ها استاندارد دیگر آمریکایی که ساخت و ساز این شهرک را نسبت به سایر مناطق تهران متمایز کرده است.

در طراحی اولیه این شهرک دریاچه مصنوعی هم در نظر گرفته شده بود که بعد از انقلاب تغییراتی در آن صورت گرفت که این کار متوقف شد و طراحی اولیه آن به صورت کلی انجام نشد.

در سال 1356 اولین واحدهای مجمتمع عظیم مسکونی از بلوک A1 تا C2 به کارمندان دولتی اختصاص یافت. بعد از انقلاب واگذاری سایر بلوک ها به شرکت عمران و نوسازی اختصاص یافت . بعد از انقلاب بلوک هایی از فاز1، 2 و 3 به ترتیب واگذار شد.در سال های اولیه تکمیل واحدهای مسکونی شهرک دارای امکانات و مراکز خدماتی مناسبی برا ساکنین نبود و مجبود می شدند تا برای رفع نیازهای خود به مرکز شهر مراجعه کنند. در سال ها بعد امکانات خدماتی به خوبی رشد کرد و امروزه ساکنین اکثر نیازهای خود را از درون شهرک اکباتان تامین می کنند.امروزه پس از 30 سال طرح هایی در غالب مجموعه های فرهنگی، رفاهی و اقتصادی به صورت نیمه کاره در دستور کار قرار داده شده اند.پخش تراکت در غرب تهران بویژه محله اکباتان برای مشاغلی که بازار هدفشان مجتمع های مسکونی آپارتمانی است بسیار بسیار مناسب خواهد بود.

آزادی

شهرک آزادی  یکی از قدیمی‌ترین محله که در لیست پخش تراکت در غرب تهران میتوان بهش اشاره کرد.شهرک آزادی یکی از محله های غرب تهران است که در ناحیه 2 قرار گرفته است.اراضی شهرک آزادی مربوط به خرگوش دره می باشددر بخش شمالی شهرک آزادی و درمجاورت پمپ بنزین شماره 209 در بزرگراه تهران- کرج ساختمانی قرار دارد که محلی برای بازدید ارتش از سمت پهلوی دوم بود. مسکونی شدن این شهرک دارای قدمتی تقریبا 40 ساله است. بخش هایی از شهرک آزادی نوساز است که دارای ساختمان هایی 12 واحدی است ، در بخش شمالی بلوار امام خمینی قراردارد.

پخش تراکت در غرب تهران فوری تضمینی
پخش تراکت در غرب تهران فوری تضمینی

بخش های قدیمی شهرک آزادی با رشد سریع ساخت و ساز در این محله به سمت نوسازی در حرکت است و تقریبا 70 درصد آن نوساز شده است.

ساختمان های آن تک واحد هستند و از نظر جغرافیایی در ضلع جنوب بلوار امام خمینی قرار دارد.

بافت صنعتی شهرک آزادی تهران

 • شرکت فرهنگی ورزشی سایپا ،
 • کارخانه ارج ،
 • شرکت ایران تایر ،
 • شرکت شیشه سازی مینا ،
 • گروه صنعتی آمیکو ،
 • شرکت تحقیق طراحی و تولید ایران خودرو ،
 • شرکت پرشیا خودرو ،
 • شرکت داروسازی رامو فارمین ،
 • شرکت داروسازی جابربن حیان ،
 • گروه بین المللی آباد راهان پارس ،
 • شرکت چاپ و انتشارات وابسته به اوقاف و امور خیریه وزارت فرهنگ و ارشارد اسلامی ،
 • نمایندگی فروش و تعمیرگاه فروش خودرو ایرانیان ،
 • پارکینگ شهرک آزادی .

پخش تراکت در غرب تهران بسیار مورد توجه اصناف و بیزنس های خرد و کلان قرار دارد، به همین جهت بایستی با تک تک محلات این محدوده تهران به خوبی آشنا شد.

حصارک

حصارک یکی دیگر از محله‌های قدیمی شمال غرب تهران است. حصارک در منطقه 5 قرار گرفته.حصارک یکی از محله‌های منطقه پنج شهر تهران است که به دلیل داشتن آب و هوای نسبتا خوب و وجود اراضی و باغات، مورد توجه قرار گرفته است.این محله یکی از محله‌های قدیمی شهر تهران است که دارای باغات و درخت‌های میوه بسیاری می‌باشد. این محله از جنوب با بلوار جنت آباد شمالی، بلوار سیمون بولیوار، خیابان ایرانشهر شمالی، بلوار شهدا، بزرگراه ستاری، میدان دانشگاه آزاد اسلامی و خیابان شعرا محدود شده است و با محله‌های ‌کوهسار، جنت آباد شمالی و شهرک المهدی مجاورت دارد.

حصارک از شمال به دامنه‌های البرز و آبریز کوه‌های امامزاده داوود و کیگا و سولقان رسیده و در شرق با محلهٔ مرادآباد همسایه است، ولی مرز مشخصی ندارد. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به این محله، ایستگاه محله جنت‌آباد است که در بلوار سیمون بولیوار واقع شده‌است. این منطقه به‌دلیل قرارگیری در کوهپایه، دارای خیابان‌های شیب‌دار است. برای اینکه بدانیم که پخش تراکت در غرب تهران چقدر مفید و موثر است ، حتما قبل از طراحی و تدوین شیوه توزیع تراکت از تحقیقات میدانی میبایستی استفاده نمائیم.

حصارک

این محله در شمالی‌ترین محدوده شمال غربی تهران و منطقه 5 واقع شده‌است. حصارک قدمت زیادی داشته و جمعیت آن حدود 1200 نفر می‌باشد که به دلیل ساخت و سازهای مداوم، مهاجران زیادی را به سمت خود جذب کرده است.اکثر جمعیت این محله را تمامی قومیت‌ها در بر گرفته‌اند که به دلیل گسترش شهر تهران به این منطقه روی آورده‌اند. در جنوب این محله اغلب اقوام ایرانی سکونت داشته و سایر اقلیت‌ها در شمال این منطقه ساکن شده‌اند.

وردآورد

یکی دیگر از مناطق غرب تهران است که در شهرداری منطقه‌های 21 و 22 تهران واقع شده.وردآورد یکی از قدیمی ترین مناطق تهران است ،که در غرب و 21منطقه این استان قرار دارد  در ادامه با ورد آورواژه ورد در پارسی باستان به معنی چِمارهای گل یا گل سرخ می باشد از آنجا که در در گذشته در این منطقه گل های سرخ فراوان وجود داشت ، به آوردگاه گل سرخ معروف شد .دسترسی به وردآورد.وردآورد از سمت شمال با آزاد راه تهران- کرج از جنوب به شهرقدش و از سمت غرب به شهر گرمدره متصل می باشد .این محل به دلیل نزدیکی به بزرگراه تهران کرج و وجود انواع وسایل نقلیه ،رفت و آمد را بسیار آسان کرده است.مرز شرقی وردآورد به رودخانه وردآورد وصل است. این رودخانه از دامنه جنوبی البرز سرچشمه می گیرد و بعد از گذشتن از وردیج و وردآورد به رودخانه کرج وصل می شود.

بهترین شیوه پخش تراکت در غرب تهران

بهترین شیوه پخش تراکت در غرب تهران بستگی به عوامل متعدد و متنوعی دارد ، که با توجه به آنها نسبت به گزینش بهترین شیوه میتوان تصمیم گرفت ، صد البته برای این مهم برنامه ریزی تبلیغاتی نقش بسیار مهم و کلیدی دارد،فرآیند برنامه ریزی تبلیغات تراکتی نیازمند این است که شرکت آمیخته تبلیغات مناسب با اهداف و بودجه شناسایی کند.برنامه تبلیغات به تعدیل و هماهنگ کردن تبلیغات با کل برنامه های بازاریابی کمک می کند.عناصر آمیخته تبلیغات باید در جهت متغییر های بازاریابی باشد.

بهترین شیوه پخش تراکت در غرب تهران
بهترین شیوه پخش تراکت در غرب تهران

آمیخته تبلیغات

اولین عامل در انتخاب بهترین شیوه پخش تراکت در غرب تهران شامل عناصری است که با کل برنامه های ارتباطی شرکت در ارتباط است.این امیخته شامل آگهی ، فروش شخصی ، آوازه جویی ،روابط عمومی و پیشبرد فروش است.

اهداف تبلیغات

اهداف تبلیغاتی بسیار مهم و نقش کلیدی دارد در زمان پخش تراکت در غرب تهران و روی سه هدف اصلی متمرکز میباشد. تبلیغات می تواند به مصرف کنندگان نهایی محصول اطلاعات مناسب در باره محصول جدید بدهد.در مورد محصولاتی که تازه تولید شده اند می تواند خریداران را برای خرید محصول ترغیب کند.در این مرحله هدف این است که برند نفوذ خوبی داشته باشد و رفتار خرید رشد کند.

تبلیغات ممکن است در به یادآوری خریداران در مورد در دسترس بودن محصول جدید کمک کند.

کانال های ارتباطی

پخش تراکت در غرب تهران به واسطه ای برای فرستادن و گرفتن پیام های تبلیغاتی هستند.اجزای یک کانال ارتباطی در شکل این فرایند ارتیاطی ممکن است به وسیله پارازیت در نقاطی قطع گردد.پارازیت ممکن است در نتیجه کدگراری یا مزگشایی ضعیف یا پاسخ ضعیف گیرنه پیام باشد.

چندین تکنیک در تدوین بودجه تبلیغات استفاده می شود.روش درصدی از فروش شود.

روش برابری با رقبا

در این روش شرکت فعالیت های رقیب را مدنظر قرار داده و و بر پایه آن بودجه خود را تنظیم میکند.

روش هدف و وظیفه

روشی است که در ان هزینه لازم برای دست یابی به اهداف مشخص با وظایف تعیین شده پیش بینی می شود.شرکت های جدید معمولا بودجه تبلیغات را در حدی که از توان ان بر می آیند تعیین می کنند.یکی دیگر از روش های تدوین بودجه تکنیک کل وجوه در دسترس است که منابع باقیمانده برای فعالیت های تبلیغاتی را اختصاص میدهد.

برنامه تبلیغات

اهداف تبلیغات بوسیله استراتژی بازاریابی محصول یا شرکت تعیین می شود.

این اهداف شامل:

 • دستورالعمل محصول جدید(آگاهی دادن در مورد برند جدید)
 • ایجاد و حفظ وفاداری به برند
 • توسعه بازار
 • ایجاد تقاضای اولیه، فروش صنعتی
 • افزایش مصرف کنندگان محصول یا افزایش سرعت محصول
 • حمایت از فروشندگان شرکت
 • افزایش ذهنیت مثبت در مورد شرکت

 

برخی ازاین اهداف به صورت ترکیبی در برنامه تبلیغاتی استفاده میشود.

بودجه تبلیغات در برنامه تبلیغاتی تعیین می شود.تعیین اختصاص یک دلار بازگو کننده این است که هزینه ها وابسته و مرتبط با هزینه های رسانه ای و محصول است.

در برنامه ریزی رسانه  دو سطح متفاوت وجود دارد:  انتخاب نوع رسانه و انتخاب وسیله های ویژه در هر رسانه. یکی از روش های مناسبی که برای این کار شناسایی شده است استفاده از جدول توسعه تبلیغات و شروع خرید رسانه است.

انواع گزینه های رسانه ای تبلیغات تراکتی شامل: لای درب منازل، نصب، دست به دست، پخش در مراکز تجاری و یا اداری ، نصب لیبل یا پوستر

هر رسانه دارای مزایا و عیب هایی است که با توجه اهداف شرکت و نوع محصول باید انتخاب شود.با توجه به موارد فوق الذکر  به خوبی میتوان  دریافت که  در هنگام تبلیغات بهترین شیوه پخش تراکت در غرب تهران تهران کدام است.

اعزام تراکت پخش کن به غرب تهران

یکی از موارد مهم و حیاتی در هنگام پخش تراکت در غرب تهران نیرو اجرائی میباشد که وظیفه توزیع و یا نصب تراکت را برعهده دارد، تراکت پخش کن مطمئنا نقش کلیدی و بسزایی در زمان پخش تراکت در غرب تهران ایفا میکند.در برخی از موارد پروژه پخش تراکت بدلیل اینکه اعزام تراکت پخش کن با تاخیر انجام صورت گرفته دچار مشکلات حادی گشته است ، چراکه برخی از کسب و کارها بنا به دلایلی چون تخفیفات مدت دار بایستی در زمان مشخصی نسبت به توزیع برگه های تبلیغاتی خود اقدام نمایند، فلذا هر گونه تعلل در این امر موجب میشود که پخش و یا نصب برگه های تراکت بی فایده باشد.در هر پروژه ی تبلیغاتی انتخاب نیرو مجرب و متعهد به نظم بسیار حائز اهمیت میباشد، مطمئنا اگر تمایل دارید برای شغل و حرفه خود در مناطق غرب تهران اقدام به توزیع اوراق تبلیغاتی نمائید ، بایستی درباره این مورد که چگونه و به چه شکلی در اسرع وقت نسبت به دریافت خدمات تراکت پخش کن اقدام نمائید، اطلاعات کافی داشته باشید. شرکت تبلیغاتی تهران تراکت میتواند بعنوان یک تکیه گاه مطمئن در این ضمینه در اسرع وقت نسبت  به اعزام تراکت پخش کن اقدامات لاز را بعمل بیاورد.

اعزام تراکت پخش کن به غرب تهران
اعزام تراکت پخش کن به غرب تهران

بهترین لوکیشن پخش تراکت در غرب تهران

در زمان پخش تراکت در غرب تهران ، انتخاب لوکیشن میتواند نقش کلیدی و تاثیر گذاری را برای بازدهی بیشتر و صدالبته و زود تر ایفا نماید، برای اینکه بتوانیم بهترین لوکیشن را در زمان پخش تراکت در غرب تهران را بیابیم، بایستی این مورد مهم را در نظر بگیریم که کسب و کار و شغل ما  دقیقا بازار هدفش چه شخص و اشخاصی هستند و این افراد بیشتر در کجا سکونت یا رفت آمد دارند و شاید به  توان گفت اولین قدم برای پخش تراکت در غرب تهران انتخاب دقیق هدف و مشتریان، جمع آوری اطلاعات افرادی است که درحال حاضر از محصولات شما خرید می کنند. بعد از جمع آوری اطلاعات نقاط مشترک آن ها را پیدا کنید. در این صورت می توانید مشتریان بالقوه خود را شناسایی کنید. اطلاعاتی از جمله سن ، جنسیت ، مکان زندگی و شغل مشتریان مفید هستند.

تحلیل رفتار رقبا

در زمان پخش تراکت در غرب تهران بعد از بررسی ویژگی های مشتریان خود، نوبت به بررسی رفتار و ویژگی های مخاطبان رقبا می رسد. در این صورت می توانید نقاط ضعف و نقاط قوت رقیب خود را بشناسید و اشتباهات آن ها را تکرار نکنید. اطلاعاتی که از این راه به دست می آورید به شما کمک می کند که راه های نرفته را پیدا و راه های اشتباه رفته را اصلاح کنید.

ارزیابی محصول و خدمات

در زمان پخش تراکت در غرب تهران از مراحل تعیین بازار هدف مرحله مهم شناسایی بازار هدف ارزیابی محصولات و خدمات است. این مرحله باعث می شود که تصویری از مشتریان آن در ذهن شما ایجاد شود. به این منظور ویژگی های محصولات را نوشته و سپس مزیت هر ویژگی را شناسایی کنید. در نهایت با استفاده از این اطلاعات می توانید مشتریانی که به دنبال آن هستید را بشناسید.

سنجش ارزش محصول و مزیت رقابتی

.مزیت رقابتی یعنی شرکت یا محصول شما مزایایی بیشتر از رقبا برای مشتری داشته باشد؛ این مزایا به این معنی هستند که شما کارهایی را بهتر از دیگران انجام می‌دهید که مشتری به خاطر آنها، به خرید از شرکت شما علاقه دارد

آزمایش بازار هدف

دراین مرحله از شناسایی بازار هدف و باید تمام اطلاعاتی که جمع آوری کردید را آزمایش کنید. برای مثال آیا لحن شما در کمپین تبلیغاتی که اجرا کرده اید به اندازه کافی موثر است؟ باانجام این آزمایش می توانید نقاط ضعف فرایندی که طی کرده اید را شناسایی کرده و آن ها را برطرف کنید.

بهترین شرکت پخش تراکت در غرب تهران

تهران تراکت بعنوان یک شرکت تبلیغاتی معتبر و خوشنام در ضمینه تبلیغات گسترده در شهر تهران بویژه منطقه غرب تهران فعالیت جدی و مستمری دارد، این مجموعه با داشتن بیشترین تعداد نیرو تراکت پخش کن در سطح غرب تهران و همچنین بکارگیری ناظرین پخش جدی و منضبط در این ضمینه بعنوان یکی از بهترین شرکت های پخش تراکت در غرب تهران لقب گرفته است.صد البته که ویژگی ها چون مشاوره رایگان تخصصی و همچنین ایجاد کمپبن های تبلیغاتی حرفه ای از دیگر ویژگی منحصرالبفرد این شرکت خوشنام و معتبر میباشد. تهران تراکت با بیش از یک دهه فعالیت چشمگیر و درخشان در ضمینه توزیع و نصب پخش تراکت در غرب تهران میتواند یک راهنما و تیم اجرائی قوی شما در رسیدن به اهداف تبلیغاتی یاری رساند.

بهترین شرکت پخش تراکت در غرب تهران
بهترین شرکت پخش تراکت در غرب تهران
نتیجه گیری

پخش تراکت در غرب تهران از اهمیت بالایی برخوردار است و میتواند باعث افزایش چند برابری مشتریان کسب و کارهای که در این محدوده در حال فعالیت هستند بشود. صد البته پخش تراکت در تهران برای مشاغل که در سایر محلات تهران هستند میتواند تاثیرگذار باشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.