طراحی و چاپ تراکت کم هزینه ترین روش تبلیغاتی می باشد . این روش از تبلیغات ساده ، ارزان و خیلی مفید برای جلب توجه افراد نسبت به محصولات و خدمات یک کسب و کار ، برای افتتاح یک فروشگاه و امثال اینها می باشد . دلیل مفید بودن این مدل از تبلیغ در این است که مستقیما به دست مخاطبان هدف قرار می گیرد و می توان مطمئن شد که مشتریان آن تبلیغ را میبینند .کسب و کارهای محلی هم می توانند به راحتی در مجاورت خود این تبلیغ را انجام دهند . امروزه با فراوانی کسب و کار بهترین تبلیغ می تواند بهترین بازخورد را داشته باشد ، با این نوع تبلیغات صاحبان کار می توانند از رقبای خود جلو بیفتند .

اهمیت طراحی و چاپ تراکت
اهمیت طراحی و چاپ تراکت

 

امروزه همه کسانی که دارای کسب و کار می باشند ، از بازاریابی دیجیتال استفاده می کنند . مثل بازاریابی ایمیلی و بازاریابی در شبکه های اجتماعی . اما این به این معنا نمی باشد که از تبلیغات به شکل قدیمی استفاده نمی کنند هنوز هم تبلیغات به روش قدیمی وجود دارد گاهی وقت ها تبلیغات به  شکل سنتی برای بعضی از کسب و کارها بهتر بازخورد می دهد در هر صورت باید برای تبلیغ هر کسب و کار روش مناسبی را در نظر گرفت . بعضی روش های تبلیغاتی فقط برای نوع خاصی از کسب و کار مناسب است ولی تراکت برای همه کسب و کارها مناسب است .

تبلیغات تأثیرگذار و مقرون به صرفه انجام می دهید

اگر تراکت ها خوب نوشته شده باشند می توانند بهترین تبلیغات باشند . برای اینکه طراحی و چاپ تراکت ارزان و بصرفه است و در مقایسه با روش های دیگر تبلیغات کسب و کارها بازده خیلی خوبی دارد . یکی دیگر از ویژگی های خوب پخش تراکت این است که بدون واسطه و به طور مستقیم به دست مخاطب می رسد و به چیزی که مد نظرمان است می رسیم . و بازده خوبی نسبت به کسایی که برای تبلیغ سرمایه زیادی میکنند دارد .

مخاطبان خود را هدف قرار می دهد

تراکت یک روش عالی برای تبلیغ کسب وکار و رسیدن شما به هدفتان می باشد . اندازه و طراحی تراکت متناسب با کسب و کارتان باید باشد و معمولا به روش مستقیم انجام می شود . چون به روش مستقیم انجام می شود آنی به دست مخاطب می رسد و صاحب کسب و کار خیلی زود به هدف خود می رسد .

مخاطبان هیچ اطلاعاتی را در مورد شما از دست نمی دهند

اهمیت طراحی و چاپ تراکت
اهمیت طراحی و چاپ تراکت

 

تراکت ها همه اطلاعاتی را که نیاز یک شخص برای تبلیغ است را در خود جای می دهند . تراکت ها با اینکه گران نیستند اما خیلی مفیدند . مردم وقتی یک تراکت را دریافت می کنند همه اطلاعات را مر بوط به یک رویداد یا یک کسب و کار را بدست می آورند و همه جزئیات را میبینند . حتی می توانند درون تراکت یک کدQR یا یک آدرس وب را که اطلاعات بیشتری را منتشرکرده اند ، در تراکت خود قرار می دهند .

تبلیغات چشمی و جذب خود به خود مخاطبان

با وجود گذشتن چند سال از تبلیغات به روش تراکت باز هم مردم واقعا آن را می خوانند . اما کسانی که تبلیغات دیجیتال انجام می دهند حتی اگر خوب هم انجام دهند بسیاری از مشتریان بالقوه نادیده گرفته می شوند . تراکت ها آگهی های خیره کننده دارند به همین دلیل مخاطبان جذبش می شوند و آن را می خوانند .

فرصت های بازاریابی ایجاد می کنید

 

 

شما زمانی که دارید تراکت را طراحی می کنید می توانید کلمه یا جمله ای را بکار ببرید تا مشتریان بالقوه تان تشویق شوند کاری کنند ، به عنوان مثال برای اینکه شماره موبایل دریافت کنندگان تراکت را بدست آورید می توانید جمله ای با این متن باشد : برای دریافت کد تخفیف X هزار تومانی خرید آنلاین ، جمله « تخفیف طلایی » را به شماره فلان پیامک کنید . به این صورت با استفاده از تراکت می توانید یک بانک اطلاعاتی برای تبلیغات خود در آینده ایجاد کنید .

امکان ایجاد انگیزه در مخاطب

با چاپ تراکت می توانید از کوپن تخفیف استفاده کنید با این روش انگیزه مشتریان زیاد می شود و از تراکت نگهداری می کنند . می توان از پیام ها و کدهای تخفیف یا پیشنهاد برای امتیاز ویژه ، مخاطبان را در نگهداری و استفاده از برگه تراکت تشویق کنید . زمانی که مخاطب تراکت را پیش خود نگه دارد به نیمی از هدف خود رسیدید . بقیه ماجرا به نحوه طراحی ، چاپ و کیفیت تراکت بستگی دارد . اگر بعد از چاپ تراکت متوجه شدید چاپخانه تراکت ها را خوب چاپ نکرده خیلی زود برای تغییر آن دست بکار شوید وگرنه نتیجه مطلوب نمی گیرید .

ابزاری کم زحمت و بسیار مؤثر

پخش کردن تراکت بسیار آسان است فقط کافیست مکان درست مانند معابر عمومی ، فروشگاه ها ، رستوران ها و یا هر جایه شلوغ و پر رفت و آمد پخش کنید تا پیام تبلیغاتی خود را به مشتری برسانید . اگر تراکت خود را درست و اصولی طراحی و چاپ کنید به نتیجه دلخواه خود می رسید و در بازاریابی موفق می شوید .

پخش کردن تراکت را باید کسانی انجام دهند که حرفه ای باشند و بدانند که کجا و چه زمانی باید تبلیغات را انجام دهند . تیم مجرب تهران تراکت ، با پخش تراکت در زمان و مکان مناسب به شما کمک می کنند تا تبلیغات خوب داشته باشید و کسب و کارتان دیده شود و به فروش برسید .

در استفاده از تراکت به هر اندازه بخواهید می توانید خلاق باشید

زمانی که تصمیم می گیرید با استفاده از تراکت رویدادی را تبلیغ کنید می توانید از راه های زیادی این کار را انجام دهید . و خلاقیت های زیادی را در طراحی تراکت خود بکار ببرید . شما با طراحی و چاپ حرفه ای تراکت می توانید مخاطبان زیادی را جذب کنید . برای اینکه طراحی تراکت شما خوب انجام شود حتما باید از تیم مجرب و حرفه ای کمک بگیرید تا طرحی خلاقانه و جذاب روی تراکتتان پیاده کنند .

و در آخر باید بدانید :

اگر از تبلیغات چاپی استفاده میکنید باید صبور و شکیبا باشید . اگر فقط یک بار تراکت خود را پخش کردید و انتظار دارید سریع به پاسخ برسید و فروش کنید از این نوع تبلیغ استفاده نکنید ، پیشنهاد ما این است صبور باشید و چندین بار تراکت تبلیغاتی خود را پخش کنید تا بعد از مدتی به نتیجه دلخواه خود برسید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.