تراکت چیست؟ تراکت ها در زندگی ما آنقدر جنبه عمومی پیدا کرده اند که ما در روزمره همواره با آن ها سر و کار داریم. ، حال چه در ایام انتخابات، چه پشت شیشه و لای برف پاک کن ماشین یا بر روی دیوار و داخل حیاط منزل یا حتی برای توسعه کسب و کار خودمان با این کاغذهای تبلیغاتی مواجه بوده ایم. ما همیشه انواع تراکت تبلیغاتی را می بینیم.

شما به ندرت ابزار تبلیغاتی خواهید یافت که تا این حد از شکل های تبلیغاتی متفاوتی برخوردار باشد. با اینحال تراکت که یکی از قدیمی ترین ابزارهای تبلیغات است به صورت مستقیم به دست مخاطب می رسد و در نتیجه پیام تبلیغاتی شما سریع تر انتقال می یابد و در عین حال مخاطب هدف زودتر با کسب و کار شما آشنایی می یابد.

تراکت ها در امر تبلیغات یکی ار مهم ترین نقش ها را ایفا می کنند و برای رشد یک هدف که خواه کسب کار باشد خواه یک کاندید انتخاباتی به شدت موثراند. تراکت تبلیغاتی بخش مهمی از تبلیغات کسب و کارها است و به جهت متنوع بودن شکل تبلیغاتش که می تواند بر روی هر سطحی اعم از تابلو و شیشه ماشین و محل های مخصوص تبلیغات روی دیوار چسبانده شود یا توسط مغازه ها در پلاستیک  اقلام خریداری شده مشتریان انداخته شود. حال با توجه به نیاز شما تراکت به چند نوع تقسیم می شود؟

در ادامه با تهران تراکت به انواع تراکت می پردازیم :

انواع تراکت

 

انواع تراکت:  ابعاد و اندازه

انواع تراکت:  نوع کاغذ

انواع تراکت:  چاپ

1- بر اساس شکل چاپ
2- بر اساس رنگ چاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.